Oferta dla:

Przykłady ćwiczeń sprintowych rozwijających kompetencje menedżerskie

Zakryte kafle
W ćwiczeniu wybieramy prawidłowe odpowiedzi na wyświetlone pytanie. Jednocześnie wyświetlana jest tylko jedna wybrana przez nas odpowiedź co wymusza skupienie. Każdy prawidłowy wybór daje nam punkty.

Balony
W ćwiczeniu łapiemy balony z odpowiedziami na wyświetlone pytania. Jest tylko kilka sekund na odpowie. Dodatkowo na ekranie zawsze wyświetla się kilka odpowiedzi, więc decyzję musimy podjąć szybko.

Kolejka
W ćwiczeniu jedziemy kolejką, która zatrzymuje się na kolejnych stacjach z odpowiedziami. Kolejka przejeżdża po wszystkich odpowiedziach dwukrotnie, ale przy drugim przejeździe dostajemy mniej punktów za dobrą odpowiedź.

Winda
W ćwiczeniu tym jedziemy windą. Zatrzymuje się ona na kolejnych piętrach z odpowiedziami. Musimy wysiąść na piętrze z dobrą odpowiedzią.
Jak to działa?
Sprint to krótka, interaktywna pigułka lekcyjna!
Po prostu CATCH & GO, czyli złap na czym to polega i wdrażaj!
Tylko kilka minut, ale za to intensywnych i w punkt!
Bądź czujny jak pies podwójny. Za większość ćwiczeń zdobywasz lub tracisz punkty!
Rozgrzej palce i umysł bo SPRINT to minimum teorii i maksimum klikania!
Nie jesteś sam. Spodziewaj się, że będziemy Cię prosili o przesłanie czegoś do nas!
Kiedy warto stosować sprint learning?
- Jeżeli chcesz utrwalić lub powtórzyć istotną wiedzę. Możesz stworzyć specjalny test, który będzie dostępny w określonym przez ciebie czasie. To rozwiązanie cieszy się zainteresowaniem wśród np. Produktu Managerów i innych osób wdrażających „twardą” wiedzę.
- Jeżeli chcesz systematycznie np. każdego dnia przez tydzień, doskonalić lub wdrażać wiedzę. 3-4 minuty dynamicznych i różnorodnych sprintów, pomogą twoim ludziom przyswoić te informacje. A ty, możesz zwiększyć ich zaangażowanie dzięki towarzyszącemu mu rankingowi.
- Jeśli chcesz nauczyć lub utrwalić właściwe reakcje na najczęściej spotykane sytuacje podczas kontaktu z klientami lub pracownikami. To zastosowanie wspaniale sprawdza się w sytuacjach, kiedy musimy jak najszybciej wdrożyć jakąś umiejętność w dużym lub bardzo dużym zespole (np. obsługi klienta).
- Kiedy chcesz trafić do młodych ludzi z interesującym przekazem na temat swojej firmy, produktów czy usług. Sprawdzaliśmy to w employer brandingu. Przykład: kliknij w GRAJ
- I wreszcie, jako element „classroom training”. Doskonale sprawdza się jako np. szybkie wprowadzenie do tematu, podsumowanie wiedzy, głosowanie czy rozgrzewka przed treningiem face to face.
Kontakt

Skontaktuj się z nami
Masz jakieś pytanie? Propozycję? A może chcesz po prostu pogadać o sprintach? Napisz albo zadzwoń do mnie.
Marek Sobociński
E: marek@sprin.tech
P: +48 504 024 433
SprinTech Learning Sp. z o.o.
ul Szklarniowa 5C
05-077, Warszawa
NIP: 7010160393