Przykłady ćwiczeń sprintowych

milionerzy-small

Milionerzy (pojedynczy wybór)

W ćwiczeniu wybieramy jedną z czterech dostępnych odpowiedzi na wyświetlone pytanie. Każda prawidłowa odpowiedź to punkt.

milionerzy-ukrywani-small

Milionerzy z ukrywaniem (pojedynczy wybór)

W ćwiczeniu również wybieramy jedną z czterech dostępnych odpowiedzi na wyświetlone pytanie, ale odpowiedzi te możemy odkrywać pojedynczo. Każda prawidłowa odpowiedź to punkt.

balony-small

Balony (szybkie decyzje)

Ćwiczenie sprawdza umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Do wyświetlonego pytania wlatują na ekran odpowiedzi, z których jedna jest prawdziwa. Można wybrać tylko aktualnie wyświetloną odpowiedź. Im później odpowiesz, tym mniej punktów dostaniesz

pociagi-small

Kolejka (szybkie decyzje)

Ćwiczenie sprawdza umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Do wyświetlonego pytania pokazują się na parę sekund pojedyncze odpowiedzi, z których jedna jest prawdziwa. Można wybrać tylko aktualnie wyświetloną odpowiedź (kiedy pociąg stoi na stacji). Nie można wracać do poprzednich odpowiedzi.

strzelanka-small

Strzelanka (wielokrotny wybór)

Ćwiczenie sprawdza umiejętność wyłuskiwania dobrych odpowiedzi ze strumienia pojawiających się na ekranie możliwości. Do każdego pytania może być prawidłowych wiele odpowiedzi.

winda

Winda (pojedynczy wybór)

W ćwiczeniu wybierasz która odpowiedź na wyświetlone pytanie jest prawidłowa. Jednocześnie możesz obejrzeć tylko jedną odpowiedź, więc konieczne jest skupienie i koncentracja na zadaniu.